Analītika

Mēs izprotam, ka akurāti dati ir pamats mārketinga mērķu sasniegšanai. Cipari, līknes un trendi - mēs mākam tos iztulkot. Reprise zina, nevis min.

Tas nav sarežģīti,
ja zina kur un ko meklēt

Analītika

Vienalga vai gatavojam atskaites, veicam mērījumus vai izpēti, vienmēr balstāmies uz datiem, lai sniegtu klientiem labākos risinājumus. Meklējam iztrūkstošos posmus datu piegādātajā informācijā, aizpildām tos un vadām procesu uz tālāku efektivitāti.

Datu analītika nodrošina lietotāja veikto darbību mērījumus un analīzi. Tas savukārt ļauj izprast lietotāja uzvedību un rīkoties atbilstoši.
Mēs identificējam problēmas mērījumu noteikšanā, tulkojam galvenos datu ieskatus un interpretējam lietotāja uzvedību mājaslapās, aplikācijās un visos digitālā mārketinga kanālos ar mērķi uzlabot rezultātus. Holistiskai un saprātīgai lēmumu pieņemšanai nodrošinām plašu pakalpojumu spektru, kas ietver konsultācijas, ieviešanu, rezultātu vērtēšanu un atskaites.

Sadarbībā ar mums Jūs būsiet informēti un pārliecināti par saviem lēmumiem.

Neatliec izaugsmi

Mēs, Reprise, piedāvājam savu aizrautību koncentrēties uz Jūsu zīmola Klientu Plūsmu un atklāt to par 100%.
Mūsu misija ir palīdzēt mūsu klientiem veidot labāku pircēja saikni ar zīmolu un ar digitālā mārketinga rīkiem veicināt biznesa attīstību.